Əlaqə nömrələri

Mərkəz ofis: (+994 12) 562 48 88; (+994 50) 234 48 88

Satış mərkəzi: 1659

E-mailofis@aqroservis.gov.az     

YERLİ QURUMLAR

Xaçmaz regional nümayəndəliyi

İşçinin adı

Vəzifəsi

Mobil

Tağıyev Rafiq Tağı o.

Direktor

050-331-27-05

051-255-93-80

Kərimov  Vahid   Şahbaba o.

Direktor müavini

050-646-66-13

Musayev Ceyhun Əli o.

Baş mühəndis

050-365-72-84

051-255-93-78

Nümayəndəliyin Quba rayon bölməsi

Qubatov Əfrasiyab Qubat o.

Bölmə rəhbəri

070-388-88-60

051-255-93-85

Nümayəndəliyin Qusar rayon bölməsi

İzratov İzrat Tağı o.

Bölmə rəhbəri

070-723-41-71

051-255-93-81

Nümayəndəliyin Şabran rayon bölməsi

Xələfov Radik Qafaroviç

Bölmə rəhbəri

050-343-29-64

070-748-27-77

051-255-93-86

Nümayəndəliyin Siyəzən-Xızı rayon bölməsi

Süleymanov Rəşad Rasim

Bölmə rəhbəri

050-396-96-90

 

Gəncə Təchizat bazası

İşçinin adı

Vəzifəsi

Mobil

Qurbanov Mahir Musa o.

direktor

050-330-54-58

051-255-93-13

Hüseynov  Arif  Akif o.

Baş mühasib

050-343-87-94

051-255-93-12

 

Cəlilabad regional nümayəndəliyi

İşçinin adı

Vəzifəsi

 

Qarayev Əlövsət Aydın o.

Direktor

050-317-45-17

051-255-92-80

050-210-46-28

Nəsirov Təvəkgül Həmzə oğlu

Direktor müavini

0503704200

 

 

 

 

Nümayəndəliyin Biləsuvar rayon bölməsi

Mehrəliyev İman Xudaverdi o.

Bölmə rəhbəri

050-458-52-48

Nümayəndəliyin Masallı-Yardımlı rayon bölməsi-

Xəlilov Hikmət Malik o

Bölmə rəhbəri

050 214-44-66,

051 206 47 31

Nümayəndəliyin Lənkəran-Lerik-Astara rayon bölməsi

Rzayev Rahim Fəxrəddin

Bölmə rəhbəri

051 255 92-46

050-234-58-48

 

Şirvan Təchizat bazası

İşçinin adı

Vəzifəsi

 

Əvəzov Daşqın Azər oğlu

direktor

055-825-88-00

Musayev Azay Rahil o.

direktor müavini

077-302-23-13

051-255-93-28

Hüseynova Nobar Həsən q.

baş mühasib

021-21-6-13-23

051-255-93-32

 

Ucar Təchizat bazası

İşçinin adı

Vəzifəsi

 

Tağıyev Mütəllim Abbasqulu o.

Direktor

050-327-11-35

051-255-93-44

Nuriyev Fariz Vaqif o.

Direktor müavini

050-432-97-97

Həmidov  Yasəf Ağasəf o.

Baş mühasib

050-343-87-58

051-255-93-38

 

Yevlax regional nümayəndəliyi

İşçinin adı

Vəzifəsi

 

Ağayev Sədaqət Sarı o.

Direktor

050-224-24-79

Ələkbərov  Qürbət  Musa o.

Direktor müavini

050-320-51-48

Musazadə Musa Mirzəxan

Baş mühasib

055-457-88-67

Nümayəndəliyin Goranboy rayon bölməsi

 

Bölmə rəhbəri

 

Nümayəndəliyin Ağdaş rayon bölməsi

Hüseynov Aydın Əli o.

Bölmə rəhbəri

050-666-00-19

Nümayəndəliyin Göyçay rayon bölməsi

Hacıyev Arzu Umud o.

Bölmə rəhbəri

050-688-91-42

051-255-92-81

Nümayəndəliyin Ucar rayon bölməsi

Rzayev Nadir Qalib o.

Bölmə rəhbəri

051-255-93-22

051-350-59-49

 

Qobustan regional nümayəndəliyi

İşçinin adı

Vəzifəsi

 

Xudaverdiyev Zakir Bəybala o.

Direktor

050-685-66-55

Həmidov Ənvər Feyruz o.

Baş mühəndis

055-525-73-94

051-255-92-38

Musayev Rəşad Mirzaman

Baş mühasib

050-234-48-10

Nümayəndəliyin Şamaxı rayon bölməsi

Rasulov Sarvan Rasul oğlu

Bölmə rəhbəri

070-582-0115

Nümayəndəliyin Ağsu rayon bölməsi

Səmədov Cavid Tahir oğlu

Bölmə rəhbəri

051-885-43-48

Nümayəndəliyin Kürdəmir rayon bölməsi

Kərimov Əli İntiqam oğlu

Bölmə rəhbəri

050-505-70-44

070-277-00-33

 

Bünyətov Seymur Əfqan

Mühəndis

077 300 05 07

050 300 05 07

 

Ağcabədi regional nümayəndəliyi

İşçinin adı

Vəzifəsi

 

Gəraylı Elgün Adil o.

Direktor

050- 246-81-46

Tağıyev Fariz Abbas o.

Direktor müavini

050-200-23-07

051-255-93-35

İbrahimov Əbülfət Qədir o.

Baş mühəndis

050-257-33-49 

Nümayəndəliyin Beyləqan-Xocavənd rayon bölməsi

Məmmədov Arzuman Vahid o.

Bölmə rəhbəri

050-523-15-60

Nümayəndəliyin Füzuli rayon bölməsi

Abbasov Cavid Ağayar oğlu

Bölmə rəhbəri

050-526-51-55

Nümayəndəliyin Zərdab rayon bölməsi

               İsayev Həmzə Ağacan o.

Bölmə rəhbəri

050 -200-13-26

050-406-88-07

 

Şəmkir regional nümayəndəliyi

İşçinin adı

Vəzifəsi

 

Əliyev Azər İbrahim o.

Direktor

050-537-88-50

051-255-93-01

Bənicəlali Eldar Cabbar o.

Direktor müavini

050-527-39-54

051-255-93-02

Salmanov Ceyhun Yusif o.

Baş mühəndis

050-510-15-63

051-255-93-04

Alıyev İsgəndər Rəhim o.

Baş mühasib

050-583-87-48

051-255-93-49

Nümayəndəliyin Tovuz rayon bölməsi

Yusifov Aməddin Ələddin o.

Bölmə rəhbəri

050-640-94-40

Nümayəndəliyin Ağstafa  rayon bölməsi

İsgəndərov Qədir İsgəndər oğlu

Bölmə rəhbəri

050-379-25-87

Nümayəndəliyin Qazax rayon bölməsi

Vəliyev İlham Ələddin oğlu

Bölmə rəhbəri

0553730033

Nümayəndəliyin Göygöl-Daşkəsən rayon bölməsi

Ələkbərov Altay İdris o.

Bölmə rəhbəri

050-358-67-43

 

Məlikov Emil Şəmil o.

Mühəndis

070-637-61-81

051-255-93-10

Nümayəndəliyin Samux rayon bölməsi

 

 

 

 

Sabirabad regional nümayəndəliyi

İşçinin adı

Vəzifəsi

 

Yunusov Məqatil Ədalət oğlu

Direktor

050-344-25-70

051-255-93-20

Hüseynov Rahib Ağaşəfi oğlu

Direktor müavini

050-325-89-82

Nümayəndəliyin Saatlı rayon bölməsi

Məmmədov Cabir Nadir o.

Bölmə rəhbəri

050-680-40-55

070-680-40-55

051-255-93-25

Nümayəndəliyin Salyan rayon bölməsi

Rzayev Eldəniz Aslan o.

Bölmə rəhbəri

050-585-64-00

Nümayəndəliyin Neftçala rayon bölməsi

Qurbanov Vaqif Hüseyn o.

Bölmə rəhbəri

070-235-02-21

051-255-93-62

Nümayəndəliyin Hacıqabul rayon bölməsi

İbrahimov Yasər İbrahim oğlu

Bölmə rəhbəri

050(055)(077)-340-77-00

051-255-93-53

 

 

Şəki regional nümayəndəliyi

İşçinin adı

Vəzifəsi

 

Hüseynov Söhrab Mövsüm o.

Direktor

050-315-07-70

Mustafayev Habil Bünyami o.

Direktor müavini

050-718-18-16

Namazov Teymur Vəli o.

Baş mühasib

050-402-28-56

051-255-93-65

Cəmilov Amil Aydın o.

baş mühəndis

050-318-36-11

051-255-93-08

Nümayəndəliyin Zaqatala rayon bölməsi

Zamanov Namiq Nurəddin o.

Bölmə rəhbəri

050-301-50-70

051-255-93-57

Nümayəndəliyin Oğuz rayon bölməsi

Hafizov Ervin Hacımurad

Bölmə rəhbəri

050-736-36-38

Nümayəndəliyin Qəbələ rayon bölməsi

Əliyev İlqar Qaragöz

Bölmə rəhbəri

050-214-72-13

Nümayəndəliyin Qax rayon bölməsi

Mirzəyev Əlisahib Vəli

Bölmə rəhbəri

070-625-06-33

051-255-93-58

Nümayəndəliyin Balakən rayon bölməsi

Balamedov Fərman Hacıyov

Bölmə rəhbəri

050-533-62-69

051-255-93-61

 

Bərdə regional nümayəndəliyi

İşçinin adı

Vəzifəsi

 

Rüstəmov Surəddin Xudabaxış o.

Direktor

050-358-46-00

  051-255-93-50

Məmmədov Rafiq Əhəd o.

Direktor müavini

050-302-13-37

051-255-92-71

Cavadov Bərzu Fənar o.

Baş mühəndis

070-218-08-04

051-255-93-51

Nümayəndəliyin Ağdam rayon bölməsi

Quliyev Hamlet Salman oğlu

Bölmə rəhbəri

050-389-06-08

Nümayəndəliyin Tərtər rayon bölməsi

Abbasov Rafiq İsgəndər o.

Bölmə rəhbəri

050-684-10-32

051-255-92-43

                                                                                                                                       

Aqroservis ASC

© 2020 Aqroservis ASC

Aqroservis ASC